بازی های جهانی ساحلی، تیم فوتبال ساحلی ایران سوم شد

به گزارش وبلاگ تمبوک، تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان با پیروزی برابر ایتالیا مقام سوم بازی های جهانی ورزش های ساحلی قطر را از آن خود کرد.

بازی های جهانی ساحلی، تیم فوتبال ساحلی ایران سوم شد

به گزارش وبلاگ تمبوک و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار رده بندی بازی های جهانی ورزش های ساحلی قطر از ساعت 18 بین تیم های ایران و ایتالیا برگزار گشت و شاگردان عباس هاشم پور مدال برنز این رقابت ها را از آن خود کردند.

در وقت اول این دیدار محمد معصومی زاده با یک شوت محکم گل اول ایران را به ثمر رساند. در ادامه نیز بازیکنان ایران پیروز شدند با ایجاد چند موقعیت، دروازه ایتالیا را تهدید کنند تا اینکه محمدعلی مختاری با یک ضربه قیچی برگردان زیبا گل دوم ایران را وارد دروازه حریف کرد تا این وقت با نتیجه 2 بر صفر به سود ایران به سرانجام برسد.

در وقت دوم دو تیم حمله هایی داشتند که هیچکدام منجر به گل نشد. روی یک خطای اعلام شده به نفع ایتالیا، شوت محکم بازیکن ایتالیا توسط حمید بهزادپور دفع شد. در ادامه این وقت، ایتالیا هر دو گل را جبران کرد و با نتیجه تساوی به استراحت رفت.

وقت سوم این دیدار با گل ایتالیا آغاز شد. پس از یک دقیقه ایتالیا گل دیگری زد و نتیجه 4 بر 2 شد. در دقیقه سوم از وقت سوم محمدعلی مختاری یک قیچی دیگر زد که با دفع ناقص توپ از سوی دروازه بان ایتالیا، محمد احمدزاده گل سوم ایران را به ثمر رساند. دقایقی بعد نیز برای ایتالیا به درستی اعلام پنالتی شد و با تبدیل شدن به گل، نتیجه 5 بر 3 به سود ایتالیا شد. در ادامه بازی گل های چهارم و پنجم توسط مصطفی کیانی وارد دروازه ایتالیا شد تا در وقت قانونی بازی با تساوی 5 بر 5 به سرانجام برسد.

در 3 دقیقه وقت اضافه بازی بدون گل به سرانجام رسید تا شاگردان هاشمپور در ضربات پنالتی با ایتالیا به رقابت بپردازند. در نهایت و در ضربات پنالتی ایران پیروز شد و عنوان سوم این بازیها را به خود اختصاص داد.

پیمان حسینی در ضربات پنالتی پیروز به مهار توپ بازیکن ایتالیا شد.

شاگردان عباس هاشم پور با پیروزی برابر تیم های اوکراین، سنگال، پاراگوئه، شکست برابر روسیه و پیروزی برابر ایتالیا این عنوان ارزشمند را به دست آوردند و روی سکو رفتند. بازی های جهانی ورزش های ساحلی با حضور 1300 ورزشکار از 93 کشور از 19 مهر به میزبانی قطر برگزار گشت.

رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک ایران، سجادی مشاور عالی رئیس کمیته ملی المپیک، ابراهیم شکوری سرپرست دبیرکلی فدراسیون و شهریاری رئیس کمیته فوتبال ساحلی با حضور در ورزشگاه این دیدار را از نزدیک تماشا کردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بازی های جهانی ساحلی، تیم فوتبال ساحلی ایران سوم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی های جهانی ساحلی، تیم فوتبال ساحلی ایران سوم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید