خدمات بیمه ای و درمانی زائران اربعین رصد و نظارت خواهد شد

مسئول دفتر بازرسی، نظارت و ارزشیابی سازمان حج و زیارت از نظارت و رصد دائم خدمات بیمه ای و درمانی در پایانه های مرزی و حتی خاک کشور عراق اطلاع داد.

خدمات بیمه ای و درمانی زائران اربعین رصد و نظارت خواهد شد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، ناصر شاهنده درباره برنامه ریزی های این دفتر برای ایام اربعین حسینی اظهار کرد: ما به عنوان یکی از کارگروه های کمیته ثبت نام و اعزام اربعین حسینی به فعالیت می پردازیم؛ در حال حاضر برنامه ریزی ها برای حضور فعال در ایام اربعین حسینی انجام گرفته و تیم های کارشناسی مجرب و با تجربه در پایانه های مرزی و حتی کشور عراق فعالیت خواهند کرد.

مسئول دفتر بازرسی، نظارت و ارزشیابی سازمان حج و زیارت با اشاره به برنامه های پیش رو در ایام اربعین حسینی اظهار کرد: یکی از مهمترین برنامه ها بحث نظارت بر حسن انجام اجرای تعهدات شرکت منتخب بیمه گر است.

به گفته شاهنده، پایگاه ها و ایستگاه های بیمه ای برای این ایام راه اندازی می گردد که تیم های بازرسی و نظارت و ارزشیابی ما به این پایگاه ها سرکشی می نمایند و عملکرد شرکت بیمه ای و تعهدات آن را مورد آنالیز قرار می دهند. ضمن اینکه گزارش های مردمی هم در مورد موضوع بیمه اربعین مورد رسیدگی قرار می گیرد و منتظر گزارش های زائران هستیم.

مسئول دفتر بازرسی، نظارت و ارزشیابی سازمان حج و زیارت با بیان اینکه در ایام پیش رو نظارت و بازرسی از عملکرد هئیت پزشکی انجام می گیرد، گفت: تیم های ما موضوع رصد، نظارت و رسیدگی به خدمات را مورد آنالیز کارشناسی قرار می دهند تا مسئله ای در ارائه خدمات مدنظر وجود نداشته باشد.

شاهنده تاکید نمود: در ایام اربعین حسینی سال جاری به طور جدی و دقیق موضوع نظارت و رصد بر امور بیمه ای و درمانی را مد نظر قرار می دهیم. به غیر از برنامه های ذکر شده از سوی دفتر بازرسی، ارزشیابی و نظارت بر حسن انجام وظایف عوامل سازمان حج و زیارت در مرز ها و عراق نیز رسیدگی خواهیم کرد.

مسئول دفتر بازرسی، نظارت و ارزشیابی سازمان حج و زیارت تاکید نمود: نظارت بر انجام وظایف دست اندرکاران بیمه ای، خدمات درمانی و عوامل سازمان بخش هایی از برنامه های ما در ایام پیش رو است؛ زائران می توانند برای ارائه شکایات و گزارش ها به سامانه bazresi.haj.ir مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "خدمات بیمه ای و درمانی زائران اربعین رصد و نظارت خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خدمات بیمه ای و درمانی زائران اربعین رصد و نظارت خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید