عکسی که روحانی درباره پلیس آمریکا به آن اشاره کرد فتوشاپ بود؟ ، واقعیت را ببینید

به گزارش وبلاگ تمبوک، برخی کاربران با اشاره به صحبت روحانی که گفته بود در غرب برای دستمال توالت مامور گذاشته اند، مدعی شدند که چنین واقعیتی در غرب وجود ندارد.

عکسی که روحانی درباره پلیس آمریکا به آن اشاره کرد فتوشاپ بود؟ ، واقعیت را ببینید

به گزارش وبلاگ تمبوک به نقل از فارس، رسانه های ضدانقلاب بخشی از سخنان رییس جمهور را که اشاره به انتشار عکسی از حفاظت دو پلیس از دستمال توالت کرده بود را به سخره گرفتند و مدعی شدند عکس مورد اشاره دستکاری (فتوشاپ) شده است و واقعیت ندارد.

این شایعه در حالی دست به دست می شود که رسانه های معتبر جهان ویدئوهایی از حفاظت دستمال توالت توسط پلیس در جهان را منتشر کرده اند. به عنوان نمونه وبسایت روزنامه سان انگلیس با گذاشتن ویدیویی از حضور دو پلیس در یکی از فروشگاه های آمریکا نوشت: بعد از خریدهای وحشت زده بخاطر ترس از کرونا در آمریکا، ذخیره دستمال توالت توسط پلیس محافظت می شود.

این روزنامه نوشته خریدهای وحشت زده به دنبال شیوع کرونا به حدی دیوانه وار شده است که انبارهای بزرگ برای محافظت از ذخیره دستمال توالت، از افسرهای پلیس استفاده می کنند. خریداران ادعا کرده اند پلیس هایی را دیده اند که صبح دوشنبه از محموله های عمده دستمال توالت در داخل یکی از شعبه های کاستکو داکوتای شمالی محافظت می کنند.

حتی یورونیوز نیز با انتشار ویدئویی نوشت: ماموران پلیس در سیدنی استرالیا در تلاشند تا خریداران را آرام کرده و به آنها دستمال توالت می دهند.

جوانی که این ویدیو را در توییترش گذاشته نوشته فضا کمی متشنج شده بود اما با حضور پلیس شرایط آرام شد. حضور پلیس برای توزیع عادلانه دستمال توالت موجب شد تا تنشی برای خرید این محصول به وجود نیاید.

مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی کند.

فایل آن را از اینجا دانلود کنید: video/mp4

در هفته های اخیر هجوم وحشت زده مردم کشورهای اروپایی و آمریکا به فروشگاه ها، باعث کمبود جدی دستمال توالت شده است و علاوه بر صف های طولانی، در برخی فروشگاه ها بین مردم زد و خوردهایی بر سر برداشتن تعداد بیشتر دستمال ثبت شده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "عکسی که روحانی درباره پلیس آمریکا به آن اشاره کرد فتوشاپ بود؟ ، واقعیت را ببینید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکسی که روحانی درباره پلیس آمریکا به آن اشاره کرد فتوشاپ بود؟ ، واقعیت را ببینید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید