فدرر دلیل عدم حضورش در مراسم ازدواج نادال را توضیح داد

به گزارش وبلاگ تمبوک، پرافتخارترین تنیسور دنیا دلیل عدم حضورش در مراسم ازدواج رقیب اسپانیایی اش را توضیح داد.

فدرر دلیل عدم حضورش در مراسم ازدواج نادال را توضیح داد

به گزارش وبلاگ تمبوک، سه روز پیش رافائل نادال ستاره تنیس اسپانیا هم به جمع ورزشکاران متأهل جهان پیوست و با نامزد خود مری پره یو ازدواج کرد.

پیش از این مراسم در شهر مایورکای اسپانیا، زادگاه نادال برگزار شد، برخی رسانه از دعوت شدن 350 میهمان به این مراسم خبر دادند که برخی از آنها هم رشته ای های نادال از جمله هم تیمی های او در تیم تنیس دیویس اسپانیا، کارلوس مویا، داوید فرر و فلیسیانو لوپس بودند. برخی رسانه ها هم مدعی شدند که نام راجر فدرر، رقیب سوئیسی نادال هم در فهرست میهمانان قرار داشته است.

مراسم ازدواج نادال برگزار شد اما در این مراسم خبری از فدرر نبود که این موضوع برای خیلی ها تعجب آور بود. فدرر اما دلیل اینکه چرا در این مراسم حضور نداشت را توضیح داد.

فدرر در نشست خبری خود پیش از شرکت در تورنمنت تنیس اوپن بازل سوئیس درباره غیبتش در مراسم ازدواج نادال گفت: من به این مراسم دعوت نشده بودم و البته انتظارش را هم نداشتم. درست است که رابطه من و او خوب است اما برای مراسمی مانند مراسم ازدواج شما افرادی را دعوت می کنید که می خواهید بیشتر وقت تان را با آنها سپری کنید. به همین دلیل من هیچ مسئله ای در دعوت شدنم به این مراسم نمی بینم.

فدرر با بیان اینکه پیش از این مراسم به نادال تبریک گفته است، ادامه داد: من به نادال بابت ازدواجش تبریک گفتم. البته می دانستم که او فوراً به من جواب نخواهد داد چون کارهای مهمتری برای انجام دادن داشت، مانند برگزار مراسم. برای او خیلی خوشحالم و امیدوارم که او روزهای فوق العاده ای پیش رو داشته باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فدرر دلیل عدم حضورش در مراسم ازدواج نادال را توضیح داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدرر دلیل عدم حضورش در مراسم ازدواج نادال را توضیح داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید