پیش بینی 108 نقطه در استان قزوین برای اسکان اضطراری

به گزارش وبلاگ تمبوک، خبرنگاران/قزوین مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین با توجه به در پیش بودن دو سامانه بارشی اظهار داشت: 108 نقطه برای اسکان اضطراری در سطح استان پیش بینی شده است، با شهرداری های حاشیه جاده های اصلی نیز مکاتبه انجام شده است تا از آمادگی بیشتری برخوردار باشند.

پیش بینی 108 نقطه در استان قزوین برای اسکان اضطراری

قدرت الله مهدیخانی، مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین در گفت وگو با وبلاگ تمبوک اظهار کرد: با توجه به در پیش بودن انتخابات حجم کار مدیران افزایش پیدا می نماید ولی این مدیران نباید نسبت به طرح زمستانی غفلت نمایند به همین منظور جلسه هماهنگی مدیریت بحران برای طرح زمستانی در هفته جاری و با حضور استاندار برگزار گردید.

این مسئول مطرح نمود: بنا به هشدارهای سازمان مدیریت بحران کشور و پیش بینی های اداره کل هواشناسی استان از اواخر شب چهارشنبه دوم بهمن ماه استان میزبان یک سیستم بارشی شامل برف و باران خواهد بود که این سامانه بارشی به ویژه در روز پنجشنبه سوم بهمن ماه جو استان را به شدت تحت تأثیر قرار خواهد داد.

وی با اشاره به اینکه هم افزایی خوبی بین دستگاه های عضو ستاد مدیریت بحران به ویژه دستگاه های امدادی وجود دارد، اضافه کرد: تعدادی از دستگاه ها از جمله هلال احمر، پلیس، اورژانس، شرکت برق، شرکت گاز و امداد خودرو 24 ساعته آماده باش هستند.

مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین گفت: 108 نقطه برای اسکان اضطراری در سطح استان پیش بینی شده است با شهرداری های حاشیه جاده های اصلی نیز مکاتبه اجرا شده است تا از آمادگی بیشتری برخوردار باشند.

مهدیخانی تأکید کرد: بخشداری هایی که دارای روستاهای صعب العبور و کوهستانی هستند بایستی در شرایط های اضطراری در محل کار حضور داشته باشند؛ کارکنان مدیریت بحران نیز در این گونه مواقع 24 ساعته در استانداری حضور دارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پیش بینی 108 نقطه در استان قزوین برای اسکان اضطراری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی 108 نقطه در استان قزوین برای اسکان اضطراری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید