آمادگی کامل پلیس پایتخت برای مقابله با ویروس کرونا

به گزارش وبلاگ تمبوک، رئیس پلیس پایتخت با اشاره به آمادگی کامل پلیس پایتخت برای مقابله با ویروس کرونا از ضد عفونی روزانه مراکز و خودرو های انتظامی و ترافیکی اطلاع داد.

آمادگی کامل پلیس پایتخت برای مقابله با ویروس کرونا

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ تمبوک به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین رحیمی با اشاره به لزوم رعایت مسائل بهداشتی به صورت فردی با توجه به انتشار ویروس خطرناک کرونا، بیان داشت: در شرایط موجود رعایت مسائل بهداشتی از جمله ضروریاتی است که باید به صورت ویژه در دستور کار قرار داشته باشد.

رئیس پلیس پایتخت با تاکید بر اینکه به صورت روزانه مراکز و خودرو های انتظامی در فرماندهی انتظامی تهران عظیم ضد عفونی می شوند و با اشاره به آمادگی کامل پلیس پایتخت برای مقابله با ویروس کرونا، عنوان داشت: به صورت موکد به کلیه کارکنان ستادی و به خصوص کارکنان کلانتری ها و بخش هایی که مستقیما با ارباب رجوع در تماس هستند ابلاغ شده است مسائل بهداشتی را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دهند.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه در ورودی کلیه مقرهای انتظامی و ترافیکی با استفاده از دستگاه های تب سنج، سنجش دمای بدن مراجعان چک می گردد و به نوعی یک معاینه اولیه برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا انجام می گردد، بیان داشت: کلیه مراکز انتظامی از جمله دفاتر کار، خوابگاه ها، مراکز طبخ گند زدایی و ضد عفونی می شوند.

وی با اشاره به تهیه استند و پوستر های بهداشتی با مضامین راه های پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا و علائم و هشدارهای لازم در مورد این موضوع، اضافه کرد: با تشکیل ستاد مبارزه با ویروس کرونا به صورت روزانه، اقدامات پیش بینی و پیشگیری و رعایت اصول بهداشتی تا ریشه کن شدن این ویروس خطرناک در دستور کار قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آمادگی کامل پلیس پایتخت برای مقابله با ویروس کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی کامل پلیس پایتخت برای مقابله با ویروس کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید