بازیکن جدید مدنظر استقلال وارد تهران شد، مذاکره نهایی با گونکالوس

به گزارش وبلاگ تمبوک، اسماعیل گونکالوس بازیکن 27 ساله پرتغالی - گینه ای بامداد امروز پنجشنبه چهارم بهمن ماه وارد تهران شد.

بازیکن جدید مدنظر استقلال وارد تهران شد، مذاکره نهایی با گونکالوس

سرپرست باشگاه استقلال ایران گفت: نامبرده امروز پس از حضور در ایفمارک و تست های پزشکی و تایید توسط این مرجع به جمع آبی پوشان اضافه خواهد شد.

فتحی اضافه نمود: همان طور که قبلا هم اعلام نموده و به طرفداران بیشمار و میلیونی مان قول داده بودم این بازیکن ملی پوش که سابقه عضویت در تیم ملی جوانان پرتغال و تیم ملی بزرگسالان گینه را در کارنامه خود دارد و همچنین در لیگ های معتبر و بزرگ اروپا نظیر لوشامپیونه فرانسه، لیگ برتر پرتغال، اسکاتلند، یونان، قبرس و ... بازی نموده و فقط در 2 سال اخیر حدود 35 گل به ثمر رسانده است به خط حمله تیم محبوبمان اضافه و وارد خانواده استقلال خواهد شد.

سرپرست باشگاه استقلال اظهار امیدواری کرد این بازیکن پس از موفقیت در تست های پزشکی بتواند در کنار دیگر بازیکنان بزرگ و با تکنیک استقلال به توفیق هرچه بیشتر استقلال یاری نماید.

فتحی گفت جذب این بازیکن و مذاکرات با وی حدود یک ماه به طول انجامید و با نظر و درخواست سرمربی و به دور از هرگونه حاشیه و جنجال به مجموعه استقلال اضافه می گردد و امیدوارم برای استقلال عزیز منشا اثر باشد.

سرپرست باشگاه استقلال اضافه نمود که این انتها جذب بازیکن در فصل جابجایی نیست و با توجه به این که جذب بازیکن طراز اول و در شان و حد نام بازیکنان داخلی خودمان و نام بزرگ استقلال زمان بر بوده و احتیاج به دقت و مطالعه فنی همه جانبه و در آرامش کامل دارد، این نوید را به همه عاشقان استقلال و آبی پوشان می دهم که خبرهای خوش دیگری برای طرفداران فهیممان خواهیم داشت که ان شاالله به زودی از همین طریق به اطلاع شما خواهم رساند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بازیکن جدید مدنظر استقلال وارد تهران شد، مذاکره نهایی با گونکالوس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکن جدید مدنظر استقلال وارد تهران شد، مذاکره نهایی با گونکالوس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید