ترامپ: نانسی دیوانه چاره ای نداشت، هیچ استیضاحی وجود ندارد

به گزارش وبلاگ تمبوک، رئیس جمهور آمریکا در تازه ترین سخنرانی خود نشان داد که تا چه اندازه از رای مجلس نمایندگان برای استیضاحش خشمگین است او پلوسی را دیوانه و کسانی که از او حمایت نمی نمایند را احمق ترین انسان های روی زمین خواند و گفت که هیچ استیضاحی وجود ندارد.

ترامپ: نانسی دیوانه چاره ای نداشت، هیچ استیضاحی وجود ندارد

به گزارش وبلاگ تمبوک، به نقل از پایگاه خبری هیل، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در سخنانی در میان محافظه کاران جوان در کنفرانسی به میزبانی سازمان نقطه عطف آمریکا در فلوریدا ضمن ادعای اینکه دستاوردهای دولت او تنها در ماه جاری میلادی بیشتر از دستاوردهای دیگر روسای جمهور آمریکا طی هشت سال ریاست جمهوری شان بوده، به شدت از مخالفان بالقوه خود انتقاد کرد و آنان را چپ گرایان افراطی و تندروتر از سوسیالیست ها دانست.

ترامپ همچنین از جمهوری خواهانی که از برنامه دولت او حمایت نمی نمایند، انتقاد نموده و مدعی شد: کسانی که هرگز از ترامپ حمایت ننموده اند احمق ترین انسان های روی زمین هستند.

ترامپ در جریان این سخنرانی نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا را نانسی دیوانه خطاب کرد و با ناعادلانه و غیرمنصفانه خواندن رای استیضاح مدعی شد که پلوسی این راه را برگزید چون چاره ای نداشت.

وی گفت: دموکرات ها حقیقتا به دموکراسی اعتقاد ندارند. آنها نمی توانند که به دموکراسی اعتقاد داشته باشند. آنها درصدد یک استیضاح غیرقانونی، نامشروع و خارج از چهارچوب حزبی هستند.

رئیس جمهور آمریکا همچنین از پلوسی که گفته احتمالا تا قبل از اینکه نتیجه جلسه سنا معین نگردد، طرح حقوقی استیضاح ترامپ را ارائه نمی کند، انتقاد کرد.

ترامپ با نقل قول از نوآ فلدمن، وکیل دموکرات ها در مجلس نمایندگان که گفته بود تا زمانی که مجلس نمایندگان این طرح حقوقی را به سنا ارائه نکند، ترامپ استیضاح نمی گردد، گفت: در حقیقت هیچ استیضاحی وحود ندارد. وکیل خودشان گفته که استیضاحی وجود ندارد.

وی اضافه نمود: این کاملا ناعادلانه است. پلوسی هیچ دلیلی برای استیضاح من ندارد. آنها قانون اساسی را نقض می نمایند.

ترامپ همچنین از این سخنرانی برای بالیدن به دستاوردهای قانونی اخیر از جمله قانون سیاست دفاعی استفاده کرد؛ قانونی که اساس تشکیل نیروی فضایی و اختصاص مرخصی زایمان با حقوق برای کارمندان فدرال است.

وی همچنین به توافق تجاری جدید آمریکا-مکزیک-کانادا و کوشش هایش برای تقویت ارتش ، تضمین توافقات تجاری جدید و کاهش نرخ بیکاری اشاره نموده و این دستاوردها را یک پیروزی دانست.

ترامپ ادعا کرد: اگر خوب فکر کنید می بینید که دستاوردهای ما تنها در ماه جاری میلادی بیشتر از دستاوردهای دیگر روسای جمهور آمریکا طی هشت سال ریاست جمهوری شان بوده است.

وی همچنین در جریان این سخنرانی به رقبای دموکراتش در انتخابات 2020 تاخت و این کار را با انتقاد از جو بایدن، معاون رئیس جمهور سابق آمریکا شروع کرد.

ترامپ گفت: تمامی نامزدهای دموکرات می خواهند آنچه را که ما ساخته ایم خراب نمایند.

وی همچنین با افتخار به کوشش هایش برای ساخت دیواری در مرز جنوبی امریکا با مکزیک اشاره نمود.

ترامپ جوانان محافظه کار حاضر در این کنفرانس را رهبران جوان شجاع و نترس توصیف کرد و گفت: من از همه شما و کل کشور تشکر می کنم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ترامپ: نانسی دیوانه چاره ای نداشت، هیچ استیضاحی وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: نانسی دیوانه چاره ای نداشت، هیچ استیضاحی وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید