سازمان هواپیمایی کشوری : پروازهای داخلی با محدودیت انجام می شود

به گزارش وبلاگ تمبوک، معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری یک روز بعد از تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر محدود شدن سفرهای هوایی و ریلی، گفت: محدودیت های پروازی در مسیرهای غیرضرور متناسب با درخواست استانداران و تایید مقام های ذیربط اعمال می شود.

سازمان هواپیمایی کشوری : پروازهای داخلی با محدودیت انجام می شود

مرتضی دهقان گفت: با توجه به توصیه های اجرا شده مبنی بر کاهش سفرها و اعمال محدودیت در ترددها به منظور توقف چرخه انتشار ویروس کرونا و کاهش بیماری های ناشی از آن، به اطلاع مسافران بخش هوایی می رساند از انجام سفرهای غیرضرور خودداری و مسافرت های خود را به حداقل کاهش دهند.

وی افزود: به منظور کاهش شیوع بیماری و جلوگیری از انتقال آن به سایرین، در فرودگاه ها، تست های غربالگری انجام و از ادامه سفر مسافران مشکوک به بیماری ممانعت می شود.

معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری از مسافرین خواست که در حین سفر و حضور در فرودگاه و هواپیما، از ماسک استفاده و توصیه های بهداشتی رعایت شود.

دهقان یادآور شد: فرودگاه ها و شرکت های هواپیمایی ملزم به انجام توصیه های بهداشتی در ضدعفونی کردن اماکن عمومی از جمله ترمینال ها و هواپیماها هستند و بر اساس مقررات ابلاغی، اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

وی یادآور شد: با توجه به این که انجام پرواز، علاوه بر جابجایی مسافران نقش پشتیبانی را در تامین اقلام ضروری و فوری ایفا می کند، از این رو به دلیل نیاز مراکز استان ها پروازها برقرار بوده و در مسیرهای غیرضرور با توجه به درخواست استانداران و تایید مقامهای ذیربط، محدودیت های لازم اعمال می شود.

منبع: چمدان

به "سازمان هواپیمایی کشوری : پروازهای داخلی با محدودیت انجام می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سازمان هواپیمایی کشوری : پروازهای داخلی با محدودیت انجام می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید