ویدال: نه دوست براوو هستم و نه خواهم شد

هافبک تیم فوتبال بارسلونا اعتراف کرد که هنوز با هموطنش در تیم منچسترسیتی اختلاف دارد و بعید می داند که در آینده هم با او رابطه ای محبت آمیز برقرار کند.

ویدال: نه دوست براوو هستم و نه خواهم شد

به گزارش خبرنگاران، آرتورو ویدال در یک مصاحبه با نشریه مورکوریو شیلی به داشتن اختلاف با هموطن و هم تیمی اش کلودیو براوو اعتراف کرد.

اختلاف ویدال و براوو از آخرین دور مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه شروع شد، زمانی که شیلیایی ها از کسب جواز حضور در مرحله نهایی رقابت ها باز ماندند و همسر سنگربان منچسترسیتی هم بازیکنان این تیم از جمله آرتورو ویدال را به کم کاری در انجام وظایف شان متهم کرد.

از آن موقع به بعد براوو دیگر به اردوی تیم ملی شیلی دعوت نشده اما رینالدو روئدا سرمربی شیلیایی ها برای دور اخیر بازی های ملی، او را فراخواند و به این ترتیب این سنگربان 36 ساله دوباره با آرتورو ویدال روبه رو شد اما هیچ صحبتی میان آنها رد و بدل نشد.

ویدال در این باره گفت: برای تمام شدن این ماجرا باید یک نفر پیش قدم می شد و آن یک نفر من نبودم. با این حال من برای تیم مشکل نمی سازم و هر یک از ما جداگانه برای خودش تمرین می نماید. او تمام کاری که می بایست را انجام داد و من هم همینطور. تیم هم این شرایط را پذیرفته است. من و کلودیو براوو با هم دوست نیستیم و نخواهیم بود؛ با این حال چیزی که بیش از همه اهمیت دارد، موفقیت تیم ملی است.

ویدال اضافه کرد: من کارهایی انجام داده ام و حرف هایی زده ام اما دلیلی ندارد که آنها را به رسانه ها بگویم. آنقدر مرد هستم که وقتی با کسی مشکل دارم حرفم را رودروی خودش بزنم و وقتی که خانواده اش دو سال پیش آن حرف ها را زدند، با خودش صحبت کردم. به او گفتم که من چه جور آدمی هستم و چه طرز تفکری دارم. نمی دانم که او توانست حرف های مرا بفهمد یا نه چون از آن موقع به بعد ما دیگر هرگز با هم حرف نزدیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ویدال: نه دوست براوو هستم و نه خواهم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویدال: نه دوست براوو هستم و نه خواهم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید