کونته: مستحق شکست نبودیم

سرمربی اینتر تیمش را مستحق شکست برابر بارسلونا نمی داند و به انتقاد از داوری پرداخت.

کونته: مستحق شکست نبودیم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از مارکا، اینتر در دیدار برابر بارسلونا که در نوکمپ برگزار گردید خیلی زود به گل رسید و نیمه نخست را هم پیروز به رختکن رفت اما در نیمه دوم دو گل دریافت کرد و تن به شکست داد. آنتونیو کونته تیمش را مستحق شکست در این دیدار نمی داند و به داوری هم اعتراض دارد.

سرمربی اینتر بعد از بازی گفت: با توجه به بازی خوبی که به نمایش گذاشتیم حداقل مستحق شکست نبودیم. نتوانستیم از فرصت های که به دست آوردیم استفاده کنیم. در برخی از دقایق بازی بارسلونا را حسابی تحت فشار قرار دادیم. در نیمه نخست بهتر از حریف بودیم و چند فرصت گلزنی داشتیم اما در نیمه دوم آنها بازی بهتری را به نمایش گذاشتند و بازیکنان اینتر خسته به نظر رسیدند.

او درباره داوری گفت: احساس خوبی درباره داوری ندارم. از ابتدای بازی چیزهای را از داور دیدم که از آن خوشم نیامد. نمی خواهم درباره برخی از مسائل صحبت کنم با این حال باید بگویم که حس خوبی روی نیمکت نداشتم. داوران روی پیراهن خود شعار احترام را نوشته اند و من این را به آنها یادآوری کردم. آنها باید به کسانی که به اینجا می آیند تا فوتبال بازی نمایند احترام گذارند. داور بازی داوری بین المللی و تجربه زیادی دارد. او فینال دور قبل را سوت زد و نباید تحت تاثیر جو نوکمپ قرار گیرد.

کونته اضافه نمود: با وجود این مسائلی که وجود داشت براین باور هستم که بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. اگر از فرصت های خود به خوبی استفاده می کردیم الان پیروز بازی بودیم. پشیمانی و ناراحتی من از این است که در زمانی که فرصت گلزنی و ضربه زدن به بارسلونا را داشتیم از فرصت های خود به خوبی استفاده نکردیم. در نیمه دوم از نظر بدنی کم آوردیم و بازیکنان بارسلونا عملکرد بهتری از خود نشان دادند. این دیدار را فراموش می کنیم و به بازی حساس برابر یوونتوس فکر خواهیم کرد.

سرمربی اینتر در انتها گفت: برایم سخت است که بعد از شکست صحبت کنم. واقعا ناراحت هستم. بازیکنان اینتر برای پیروز شدن از جان مایه گذاشتند و نهایت کوشش خود را به کار گرفتند. باید این دیدار برای ما درس بزرگی گردد. در دو بازی یک امتیاز کسب نموده ایم و شرایط خوبی نداریم. این شکست عادلانه نبود. امیدوارم که در دیدارهای بعدی جبران کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کونته: مستحق شکست نبودیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کونته: مستحق شکست نبودیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید