گنج زاده طلای دوم را کسب کرد، انتها کار ایران با 4 مدال طلا و برنز

به گزارش وبلاگ تمبوک، این دوره از مسابقات روز آدینه با حضور 737 کاراته کا از 89 کشور به میزبانی اسپانیا در مادرید شروع شد که در نهایت تیم کشورمان با دو طلای سجاد گنج زاده و امیرمهدیزاده و دو برنز صالح اباذری و حمیده عباسعلی به کار خود در این رقابتها سرانجام داد.

گنج زاده طلای دوم را کسب کرد، انتها کار ایران با 4 مدال طلا و برنز

سجاد گنج زاده آخرین کاراته کای ایران بود که برای کسب مدال طلای وزن 84+ کیلوگرم به به مصاف جاکوکت از فرانسه رفت و با کسب پیروزی دومین طلای تیم ملی ایران در این مسابقات را به خود اختصاص داد. وی بعد از یک دور استراحت، مارتینز از اسپانیا، آنجلو کاسیچ از کرواسی، کاگاوا از ژاپن و روخاس از شیلی را شکست داد راهی مبارزه نهایی شد.

در جدول رده بندی کومیته مردان قزاقستان با دو طلا و یک نقره در جای نخست ایستاد. ایران با دو طلا و یک برنز دوم شد و ترکیه با یک طلا، دو نقره و یک برنز سوم شد. فرانسه نیز دو نقره و یک برنز کسب کرد. ژاپن که با 17 کاراته کا در بخش مردان به مادرید سفر نموده بود، با یک برنز به کار خود خاتمه داد.

کاراته ایران در این مسابقات 14 نماینده داشت که سارا بهمنیار، طراوت خاکسار، رزیتاعلیپور، نگین باقری، علی اصغرآسیابری، بهمن عسگری، ذبیح الله پورشیب، احسان و سامان حیدری و مهدی عاشوری هم از دست یابی به مدال بازماندند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "گنج زاده طلای دوم را کسب کرد، انتها کار ایران با 4 مدال طلا و برنز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گنج زاده طلای دوم را کسب کرد، انتها کار ایران با 4 مدال طلا و برنز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید