تماشاگران نباید محروم شوند، در فوتبال چیزی به اسم تهدید نداریم

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، مهدی تاج در نشست صیانت از ارزشهای اخلاقی و فرهنگی ورزش گفت : برنامه و هدف اصلی ما حفظ و ارتقا شرایط لیگ فوتبال کشور است و نباید اجازه دهیم هیچ خدشه ای به آن وارد شود.

تماشاگران نباید محروم شوند، در فوتبال چیزی به اسم تهدید نداریم

وی گفت: فوتبال برای همه مردم محبوبیت دارد و مورد استقبال و توجه آنهاست و تمام گروهها و جناح های سیاسی و ارزشی کشور با فوتبال میانه خوبی دارند.

تاج گفت : فوتبال بخش عمده ای از جامعه را پوشش می دهد. ما 5600 مسابقه را در طول سال برگزار می کنیم که ممکن است در بین آن در چند مسابقه هم مسئله ای باشد که باید با بررسی لازم به یک استاندارد مطلوب برسیم.

رییس فدراسیون فوتبال گفت: استادیوم ها مکانی است که به خاطر هیجان امکان دارد اتفاقات زیادی رخ دهد و در این بین تعدادی هم تخطی کنند ولی نباید به این بهانه تماشاگران اصلی و علاقمند محروم شوند.

او تاکید کرد: در حوزه فوتبال چیزی به نام تهدید نداریم و از این جهت به تنهایی کار درست نمی شود بلکه باید با مدیریت، حواشی را از بین ببریم. ضمن اینکه قابلیت هایی از جمله کمیته اخلاق و کمیته انضباطی در فدراسیون داریم که در زمان خودش برای حفظ ارزشهای فوتبال اقدام می کنند ولی در هر صورت مسئول اصلی حفظ شئون فوتبال در مسابقات باشگاهها هستند.

تاج با بیان اینکه بلیت فروشی در اختیار باشگاه هاست و فدراسیون و سازمان لیگ هیچ دخالتی ندارند گفت: باید به سمتی برویم که باشگاه ها امور اصلی را در دست بگیرند و در قبال آن پاسخگو باشند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تماشاگران نباید محروم شوند، در فوتبال چیزی به اسم تهدید نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تماشاگران نباید محروم شوند، در فوتبال چیزی به اسم تهدید نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید