دلالان مسکن مهر پردیس بازداشت شدند

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: با در خطر قرار دریافت منافع دلالان، آنها اقدام به ایجاد درگیری با پرسنل کارگزاری مسکن مهر کردند که با ورود دادستانی و نیروی انتظامی این افراد دستگیر شدند.

دلالان مسکن مهر پردیس بازداشت شدند

به گزارش فارس، سید مهدی راهنمایی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس در مورد درگیری دلالان مسکن مهر با پرسنل و دلایل این اقدام، اظهار کرد: پس از معین شدن قیمت عرصه های مسکن مهر پردیس که باعث واقعی شدن قیمت مسکن مهر و کوتاه شدن دست دلالان شد، این افراد روز گذشته اقدام به ایجاد درگیری با پرسنل و نیروهای داخلی کارگزاری کردند.

وی گفت: این دلالان با ضرب و شتم پرسنل باعث ایجاد آشوب در کارگزاری شدند که دقایقی کار در کارگزاری به مشکل برخورد.

راهنمایی اضافه نمود: با ورود دادستانی و نیروی انتظامی این افراد بازداشت و افرادی که متواری بودن نیز تحت پیگرد قانونی قرار گرفتند.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس ادامه داد: این طرح برای راحتی متقاضیان ادامه خواهد داشت و برای اینکه بتوانیم ورودی کارگزاری مسکن مهر را برای ورود متقاضیان و مالکان مسکن مهر امن کنیم از هیچ اقدامی دریغ نخواهیم کرد.

وی اضافه نمود: این دلالان واحدهای متقاضیان را با قیمت پایین از اختیار مالکان خارج می کردند که ورودی کارگزاری توسط همکاران واحد بازرسی شرکت عمران، نیروی انتظامی و یاری دادستانی ساماندهی شد.

راهنمایی توضیح داد: به همین دلیل و به خطر افتادن منافع دلالان، آنها اقدام یه درگیری وضرب و شتم همکاران مان کردند که با ورود قابل تقدیر دادستانی و نیروی انتظامی گیت ورودی کارگزاری از امروز با امنیت بالا میزبان متقاضیان است.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس اضافه نمود: با خرید عرصه توسط متقاضیان واحدهای مسکن مهر به واحدهای ملکی و با سندهای دائمی تبدیل میشود و دلالان نمی توانند پروژه های مسکن مهر را. به راحتی قبل خرید و فروش نمایند.

وی تاکید نمود: نیروی انتظامی، دادگستری و حراست شرکت عمران اجازه حضور دلالان را در کارگزاری و خیابان های اطراف این محل نمی دهند و در صورت مشاهده برخورد قاطع، قانونی و بازداشت افراد متخلف را در پی خواهد داشت.

منبع: همشهری آنلاین

به "دلالان مسکن مهر پردیس بازداشت شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلالان مسکن مهر پردیس بازداشت شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید