سرانجام اردوی تدارکاتی دوومیدانی کاران منتخب جوانان دختر و پسر در یزد

به گزارش وبلاگ تمبوک، مسئول کمیته رده های پایه فدراسیون دوومیدانی از خاتمه اردوی آماده سازی منتخبین جوانان دختر و پسر در استان یزد اطلاع داد.

سرانجام اردوی تدارکاتی دوومیدانی کاران منتخب جوانان دختر و پسر در یزد

به گزارش وبلاگ تمبوک و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی، اردوی تدارکاتی منتخبین دختر و پسر دوومیدانی ایران با هدف آماده سازی جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا که در استان یزد برپا شده بود، سرانجام یافت.

علی رضایی مسئول کمیته رده های پایه فدراسیون در این باره گفت: دومین مرحله اردوی تدارکاتی منتخبین جوانان دختر و پسر کشور که از 30 آبان در شهر یزد برگزار شده بود با کمک خدا به خاتمه رسید و در این از مرحله اردو شاهد کوشش ورزشکاران و مربیان دعوت شده برای اثبات خود جهت حضور در ترکیب اصلی تیم ملی جوانان دو و میدانی ایران بودیم که نشان از جدیت منتخبین برای پوشیدن لباس مقدس تیم ملی کشور عزیزمان است.

وی اضافه کرد: در این مرحله از اردو 5 ناظر فنی به نمایندگی از سازمان تیم های ملی فدراسیون دو و میدانی که همگی از بهترین های مربیان ارشد دو و میدانی ایران هستند حاضر بودند. آقایان جواد صغادی در بخش پرش ها، بهنام زارع در بخش دوهای سرعت و موانع، داریوش صمیمی و امید محمدی در بخش پرتاب ها و محمدمهدی محمدی نیز در بخش دوهای نیمه استقامت و استقامت در عملکر فنی اردو نظارت داشتند.

رضایی در ادامه گفت: از نکات قابل توجه اردو، وجود امکانات سخت افزاری و قابل قبول و مدیریت جناب آقای ایلیایی در برگزاری هرچه بهتر اردو و همچنین برگزار کارگاه های علمی، فرهنگی از قبیل کنترل دوپینگ و استفاده صحیح از مکمل های ورزشی و برنامه های متنوع تفریحی بود.

مسئول کمیته رده های پایه فدراسیون دوومیدانی در خاتمه خاطر نشان کرد: جای دارد صمیمانه از زحمات شبانه روزی آقای ایلیایی و همکاران شان در هیئت دوومیدانی استان یزد قدردانی کنم و همچنین به ایرج عرب سرپرست فدراسیون، صیامی دبیر فدراسیون و دکتر اردیبهشت مسئول کمیته پزشکی و ضد دوپینگ فدراسیون خدا قوت گفته و به پاس حمایت های این عزیزان در برگزاری این مرحله از اردو تشکر ویژه داشته باشم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سرانجام اردوی تدارکاتی دوومیدانی کاران منتخب جوانان دختر و پسر در یزد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرانجام اردوی تدارکاتی دوومیدانی کاران منتخب جوانان دختر و پسر در یزد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید