منجیری: لیگ هندبال این همه تعطیلی داشته، یک بار هم به خاطر کرونا تعطیل نمایند، جان افراد مهم تر است

به گزارش وبلاگ تمبوک، سرمربی تیم هندبال نفت و گاز گچساران نسبت به عدم تعطیلی لیگ برتر هندبال پس از شیوع ویروس کرونا واکنش نشان داد.

منجیری: لیگ هندبال این همه تعطیلی داشته، یک بار هم به خاطر کرونا تعطیل نمایند، جان افراد مهم تر است

آزاد منجیری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ تمبوک، در مورد عدم لغو مسابقات لیگ برتر هندبال گفت: عده ای معتقدند که وقتی هوا رو به گرمی برود، شیوع بیماری کرونا کمتر یا متوقف خواهد شد و می توان در اردیبهشت ماه مسابقات لیگ را ادامه داد. لیگ در این مدت تعطیلات زیادی را به خاطر مسابقات تیم ملی داشته و اگر این هم اضافه گردد، اتفاقی نمی افتد.

سرمربی تیم هندبال نفت و گاز گچساران تاکید نمود: باید با اتوبوس به اصفهان برویم و در بین راه در رستوران غذا بخوریم. در اصفهان هم در هتل اسکان داشته باشیم و غذا بخوریم و تا سالن مسابقات هم با تاکسی و یا اتوبوس برویم و همه اینها محیط های مستعدی برای ابتلا به ویروس کرونا است.

وی خاطرنشان کرد: حتی شرکت نفت و گاز باشگاه های خود را تعطیل نموده و ما برای تمرین هم کارمان سخت شد و مدام باید درخواست می دادیم.

منجیری اضافه کرد: ممکن است که ورزشکاران مبتلا به این بیماری نشوند که البته این هم درست نیست، ولی اگر قرار است نگیریم، می توانیم ناقل این بیماری شویم و این برای کل خانواده و اقوام خطرناک است و حتی ممکن است این ویروس را وارد شهرستان خود کنیم .

وی با اشاره به تاثیرات تعطیلی لیگ گفت: ممکن است تعطیلی لیگ مقداری به هندبال آسیب بزند، ولی مهم جان افراد است. اگر یکی دو نفر درگیر این بیماری و از دست بروند آسیب زیادتر به هندبال وارد می گردد و بدتر از این است که دو ماه عقب بیفتیم.

سرمربی نفت و گاز عنوان نمود: مسافرت ما به اصفهان طولانی است و با افراد مختلف در ارتباط قرار می گیریم. دولت خاطرنشان کرد که فعلا در این محیط ها نباشیم و بهتر است به این موضوع اهمیت دهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "منجیری: لیگ هندبال این همه تعطیلی داشته، یک بار هم به خاطر کرونا تعطیل نمایند، جان افراد مهم تر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منجیری: لیگ هندبال این همه تعطیلی داشته، یک بار هم به خاطر کرونا تعطیل نمایند، جان افراد مهم تر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید